poniedziałek, 2 września 2013

Współpraca z wydawnictwem literackim "Białe Pióro" oraz fundacją "Oscar"

Notka dzisiaj, dla odmiany, będzie dotyczyć mojej współpracy z wydawnictwem "Białe Pióro" oraz fundacją "Oscar":

Wydawnictwo powstało, aby dać szansę na rozwinięcie swoich pasji dotyczących tworzenia powieści, tym, którzy chcieliby pokazać światu swoje dzieło. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wydaniem książki, z pewnością może się zwrócić do wydawnictwa "Białe Pióro" z prośbą o pomoc. Wydając Twoje dzieło, firma oferuje skład tekstu oraz jego korektę, oprawę graficzną oraz sprzedaż i dystrybucję do księgarń. Jeżeli więc jesteś zainteresowany wydaniem własnej książki - pisz!

Strona internetowa: http://bialepioro.pl/Współpraca z fundacją "Oscar" otwiera przed autorem możliwość recenzji i wywiadów przeprowadzonych z nim na temat książki, oraz konkursy tematycznie związane z lekturą. Jest to doskonały sposób na promocję i rozpowszechnienie własnej twórczości.

Strona internetowa: http://fundacjaoskar.pl/

Zachęcam wszystkich, którzy chcą wydać własną książkę do skorzystania z usług wydawnictwa oraz fundacji!

2 komentarze:

 1. Gratuluję współpracy :) Natala, a co ty na to, byś ty napisała książkę? Nadawałabyś się :P

  http://marpleous.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś coś sobie podpisywałam, ale zaczynałam, nigdy nie skończyłam :D Ty też zawsze możesz pomyśleć o napisaniu książki - na pewno byś sobie poradziła ;)

   Usuń

Drogi Czytelniku!
Każdy, nawet najmniejszy na pozór ślad Twojej działalności na tym blogu znaczy dla mnie bardzo wiele - jest motywacją do dalszej pracy i działania, a czasami także do zmian i poprawy, więc dziękuję Ci za tę chwilę uwagi :)