piątek, 31 października 2014

"Sudaz - Twoje oczy mówią wszystko" Aleksandra Zimnik (nowy projekt)

Witajcie!

Jakiś czas temu otrzymałam interesującego maila, od pewnej debiutującej autorki, która bardzo pragnie wydać swoją pierwszą książkę "Sudaz. Twoje oczy mówią wszystko", jednak niestety mimo zgody jednego z wydawnictw, musi uzbierać dość sumę, potrzebną na wydanie tejże powieści.

Z tego też powodu, autorka postanowiła wziąć udział w akcji PolakPotrafi.pl, która ma na celu współfinansowanie projektu - jest to tzw. crowdfunding, czyli inaczej współfinansowanie jakiegoś projektu przez osoby zainteresowane nim. Nie jest to oczywiście wpłacanie ogromnych sum - w większości jest do po prostu darowanie symbolicznej złotówki i w jakimś stopniu przyczynienie do powstania takiego projektu. Ale więcej o książce Aleksandry Zimnik znajdziecie tutaj.
 
"Sudaz. Twoje oczy mówią wszystko" to książka skierowana docelowo zarówno do młodzieży jak i do starszej części czytelników. Jak twierdzi autorka, pozycja ta, będzie "książką fantastyczno-przygodową przełamującą schematy i bazującą na postaciach całkiem nowych w literaturze".

Zachęcam zatem, w imieniu własnym oraz autorki, do wsparcia projektu, choćby niewielką sumą i przyczynienia się do spełnienia marzenia pani Aleksandry!
Zainteresowanych wsparciem zapraszam na stronę: http://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz :)
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku!
Każdy, nawet najmniejszy na pozór ślad Twojej działalności na tym blogu znaczy dla mnie bardzo wiele - jest motywacją do dalszej pracy i działania, a czasami także do zmian i poprawy, więc dziękuję Ci za tę chwilę uwagi :)