sobota, 14 grudnia 2013

Wyniki Konkursu :)

Mam więc zaszczyt ogłosić wyniki półrocznego konkursu, ale uwierzcie, wybranie zwycięzcy naprawdę łatwe nie było... Zastanawiałam się właściwie nad każdą odpowiedzią, myśląc, analizując i tak dalej, ale była jednak jedna, która zdecydowanie przyciągała wzrok. Więc, żeby nie przedłużać:

Egzemplarz MISSji Survival oraz Intruza otrzymuje:

Patka

Gratuluję serdecznie, mail do zwyciężczyni został już wysłany :) Czas nadesłania adresu jest króciutki, ale zależy mi, żeby książki zostały wysłane w tym tygodniu, więc w ciągu 2 dni na mojej poczcie musi pojawić się adres, inaczej wybiorę drugiego szczęśliwca :)

_________________________________________________________________

A tymczasem Was zachęcam do obserwowania bloga, bo konkursy też pewnie się pojawią, ale już raczej w nowym roku ;)

4 komentarze:

 1. Gratuluję zwyciężczyni ;) Nie żebym się tego nie spodziewała, bo przeczytałam chyba wszystkie zgłoszenia i nagroda jest jak najbardziej zasłużona :) Pozdrawiam i trzymam Cię za słowo kochana Natalio z tymi kolejnymi konkursami xD Jak mówi to stare powiedzenie? Do trzech razy sztuka, może następnym razem mi się poszczęści :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja?! O matko dziękuję! Uwielbiam Libbę Bray, dzięki Tobie będę miała wszystkie jej książki, podobnie ze Stephenie ;) Jeszcze raz dziękuję! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Zazdroszczę "MISSji Survival", ale "Intruza" mam już od dawna, więc nie wzięłam udziału w konkursie, jednak teraz trochę żałuję :)
  Pozdrawiam :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!
Każdy, nawet najmniejszy na pozór ślad Twojej działalności na tym blogu znaczy dla mnie bardzo wiele - jest motywacją do dalszej pracy i działania, a czasami także do zmian i poprawy, więc dziękuję Ci za tę chwilę uwagi :)