Współpraca

Jestem osobą otwartą na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy. Jeśli wydawnictwo, księgarnia, autor, portal literacki czy strona internetowa będą chciały nawiązać ze mną współpracę - proszę pisać na mail: xdnatala@gmail.com

Warunki współpracy:
*Nie akceptuję pisania recenzji "dla reklamy" - więc jeśli książka ma wady, to z pewnością o nich napiszę, jeżeli zalety - także je wymienię.
*Osoba wysyłająca mi pozycję recenzencką zobowiązuje się do pokrycia wszelkich kosztów przesyłki
*Zwykle recenzje piszę do max. miesiąca od czasu otrzymania przesyłki (oczywiście jest to zależne od ilości pozycji do mnie przesłanych)
*Książki nie zamawiane przeze mnie traktuję jako prezent i recenzuję tylko w przypadku, kiedy książka rzeczywiście mnie zaciekawi
Co czytam?
Najczęściej i najchętniej sięgam po literaturę młodzieżową i fantastyczną. Z równie wielką ochotą zabieram się za dobre science-fiction, obyczajówki, książki przygodowe, różnego rodzaju romanse, czasami biografie, rzadko kiedy powieści detektywistyczne. Nie przepadam za literaturą historyczną, erotykami, oraz książkami o tematyce religijnej.
Jak czytam?
Recenzuję zarówno powieści w wersji papierowej jak i elektronicznej, jednak nie ukrywam, że jeżeli do wyboru będę miała książkę drukowaną i ebooka bez wahania sięgnę po tę pierwszą.

Logo mojego bloga:
Współpraca z:


oraz autorami/portalami:
- Karoliną Wojataszek (recenzja Ognistych skrzydeł)
- Kingą Kozieł (recenzja Złotego kryształu)
- Martą Bilewicz (recenzja Goniąc cienie)
- Sonią Wiśniewską (recenzja Miasta nieśmiertelnych)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku!
Każdy, nawet najmniejszy na pozór ślad Twojej działalności na tym blogu znaczy dla mnie bardzo wiele - jest motywacją do dalszej pracy i działania, a czasami także do zmian i poprawy, więc dziękuję Ci za tę chwilę uwagi :)