wtorek, 3 lutego 2015

Blog Roku 2014 - zapraszam do głosowania!

Dzisiaj rozpoczął się etap głosowania na blogi, zgłoszone do konkursu Blog Roku 2014.

Może trochę Was zaskoczę tą informacją, a może co wnikliwsi już się domyślili patrząc na baner, który wisi na blogu, że Fantasy World a i owszem startuje w tej edycji konkursu Blog Roku 2014. Wydaje mi się, że warto chociaż spróbować i zobaczyć o co chodzi, bo przecież wiadomo, że wygrają te popularniejsze, bardziej znane blogi. Jednak mimo wszystko: zachęcam do głosowania, będzie mi bardzo miło :)

Jak głosujemy?

Poprzez wysłanie SMS-a na numer 7122 o treści D11637

Czas na wysyłanie zgłoszenia macie do 10 lutego 2015, do godziny 12.00 :)

Koszt SMS-a to 1,23 zł, ale jest on przekazywany an Fundację Dzieci Niczyje, która pomaga dzieciom doświadczającym przemocy.

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się oddać na mnie swój głos, a także życzę wszystkim uczestnikom powodzenia! Ja już zaczynam rozsyłać SMS-y na co poszczególne blogi :)


9 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki, powodzenia! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia! I idę słać SMS-a :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia :D Także biorę udział, choć nie liczę na wygraną. Jutro doładuje telefon i na pewno oddam na Ciebie głos ;)

  http://sklep-z-pamiatkami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. O! Też biorę udział, ale akurat w kategorii "Literackie i kulturalne" ;)
  Trzymam kciuki i powodzenia w konkursie :) Od dwóch lat nie widziałam żadnego bloga o książkach w twojej kategorii, więc tym bardziej trzymam kciuki, że się uda :)
  Jeszcze raz - powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;* szesnastka jeszcze przede mną, także zapewne za dwa lata wystartuję w kategorii "Literackie i kulturalne" ;) ja także trzymam kciuki i życzę powodzenia, oby się udało :)

   Usuń

Drogi Czytelniku!
Każdy, nawet najmniejszy na pozór ślad Twojej działalności na tym blogu znaczy dla mnie bardzo wiele - jest motywacją do dalszej pracy i działania, a czasami także do zmian i poprawy, więc dziękuję Ci za tę chwilę uwagi :)