środa, 12 czerwca 2013

Recenzja: "Wilken Cyrk Półmroku"

Dobrze, więc na życzenie, zapraszam na 2 część "Wilkena" :) :

Tytuł książki: Wilken Cyrk Półmroku

Autor: Di Toft

Na trop książki wpadłam w Empiku. Po przeczytaniu pierwszej części, zupełnie zapomniałam o reszcie sagi i zajęłam się czytaniem czegoś innego. Po około miesiącu zobaczyłam tę lekturę w sklepie i nie było bata - musiałam ją mieć. 

Okładka: Nie będę się rozpisywać, bo i po co? Tak jak w poprzedniej części piękna, trójwymiarowa, ze wspaniałym wiliem, no co tu dużo mówić...
 
Cena: Książka ma 362 strony, a jej cena wynosi 35,90. Trudno mi jednoznacznie stwierdzić, czy jest to cena bardzo wysoka, czy też bardzo niska... Wydaje mi się jednak, że za lekturę takiej grubości dałoby się zapłacić nieco mniej:)
 
Treść: Książka , zresztą tak, jak jej poprzedniczka, bardzo interesująca i wciągająca. Jak pamiętamy z poprzednich części Nat ledwo uszedł z życiem po walce z wilkołakami i szalonym naukowcem. Teraz przyjaciół czekają następne przygody. Nat dołącza wraz z Woodym do Cyrku Iluzji Półmroku, a w między czasie tajemniczy człowiek z organizacji "Nocna zmiana" proponuje mu współpracę w celu pozbycia się krwiopijców. Akcja toczy się tam szybko. Nie zabraknie bijatyk między krwiopijcami, a naszymi bohaterami, ale także dowiemy się więcej na temat Nata i jego "wilczych" zdolności. Ogólnie nad akcją nie ma co debatować - wartka, energiczna, ciekawa i wciągająca!
   
Podsumowanie: Książka idealna na wieczorki przy herbacie:). Oprócz nieco (dla mnie) zbyt wysokiej ceny, nie mam żadnych zastrzeżeń, za co 9 gwiazdek:
       
Mam nadzieję, że recenzja spełniła wymogi :)

WERYFIKACJA OBRAZKOWA ZOSTAŁA WYŁĄCZONA!

4 komentarze:

 1. nie czytałam książki ale z chęcią przeczytam :3 od ostatniego czasu nie maiałam chęci na czytanie a teraz mam ♥

  jeżeli masz czas i ochotę to wpadnij : http://lunia-luniaa.blogspot.com/ ~ jezeli blog się podoba to dodaj do obserwatorów :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam tej książki ale na pewno przeczytam. Lubię takie książki :D
  +Obserwuję
  http://zuzu-star.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!
Każdy, nawet najmniejszy na pozór ślad Twojej działalności na tym blogu znaczy dla mnie bardzo wiele - jest motywacją do dalszej pracy i działania, a czasami także do zmian i poprawy, więc dziękuję Ci za tę chwilę uwagi :)