środa, 10 lipca 2013

Liebster Blog Award

Cześć wszystkim po tej długiej przerwie :). Jak mijają wakacje? Mi w porządku, chociaż chyba nie wyglądam znowu aż tak dobrze. Mam pogryzione i poharatane nogi, ręce, ale co tam, przynajmniej świetnie się bawiłam! Ale nie będę się rozpisywać, bo bardziej interesującym (przynajmniej dla mnie) faktem, jest iż zostałam nominowana do Liebster Blog Award. 
Liebster Blog Award pozwala zyskać więcej obserwatorów i rozgłosić bloga tym osobą, które prowadzą go sumiennie i ciekawie. Nominowanym zostaje się przez innego bloggera/rki. Osoby, które zostały nominowane, na początku muszą odpowiedzieć na 11 pytań, zadanych po nominacji, po czym wybrać 11 blogów, które chcą rozgłosić, a następnie zadać 11 własnych pytań. 
Uwaga!Zasadą jest, iż nie wolno nominować tego bloga, który nominował ciebie!

Zostałam nominowana przez http://loovee-it.blogspot.com/

Pytania:

1. Skoczyłabyś ze spadochronem za pieniądze?
Raczej nie, nawet jeżeli byłaby to duża suma. Mam (co prawda niewielki, ale jednak) lęk wysokości i skoki ze spadochronami, chyba nie są sportem dla mnie.

2. Co cenisz sobie w ludziach najbardziej?
Przede wszystkim charakter. A konkretniej uśmiech na twarzy (nie chodzenie ze spuszczoną głową i obrażanie się na wszystkich za byle co), uprzejmość i umiejętność tolerancji w stosunku do drugiej osoby. Nie wymagam, żeby każdy uwielbiał każdego i chodził z nim za rączkę, ale denerwuje mnie, jak ktoś za wszelką cenę próbuje zepsuć humor innej osobie, tylko dlatego, że ta po prostu mu nie pasuje.

3. Kim chcesz zostać w przyszłości?
Weterynarzem. Uwielbiam zwierzęta (o czym zresztą już pisałam) i marzę o tym, by w przyszłości móc im pomagać fachowo. Jak na razie robię wszystko, by wspierać schronisko i inne zwierzaki, którym się w życiu nie powiodło.

4. Jesteś tolerancyjna?
Staram się być. Na pewno nie mogę znieść, gdy to inni nie potrafią kogoś szanować i takie osoby skreślam u siebie od razu. 

5. Wierzysz w przyjaźń damsko-męską?
Oczywiście i strasznie mnie denerwuje, gdy ktoś po zwykłej rozmowie chłopaka z dziewczyną, od razu krzyczy "Zakochana para!". Można się przecież przyjaźnić z osobą o innej płci i mieć wspólne tematy do rozmów. 

6. Co Twoim zdaniem jest ważniejsze: wygląd czy inteligencja?
Nie lubię osób przemądrzałych, ale nie wygląd jest też u mnie na pierwszym miejscu. Ogólnie, jeżeli osoba jest miła, towarzyska i wesoła, to wygląd nie ma dla mnie znaczenia, liczy się inteligencja.

7. Co byś zrobiła, gdybyś została sama na świecie?
Chyba popełniła samobójstwo. Nie potrafiłabym cieszyć się z życia, wiedząc, że cieszę się nim sama. W końcu człowiek też musi mieć jakieś towarzystwo, by pożartować, pogadać.

8. Czym się interesujesz?
Przede wszystkim, to tym, o czym prowadzę blog - czytaniem. A tak poza tym uwielbiam czytać o psach (charakterze, zachowaniu, rasach itp.), oraz grać w tenisa ziemnego. 

9. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
Po trochu tak, po trochu nie. Jeżeli po spotkaniu jakiejś osoby, po prostu czujemy, że to ta jedyna, no to pewnie wierzę, ale takie scenariusze zwykle występują w bajkach. W rzeczywistości może nie tyle co nie wierzę, co raczej trudno o znalezienie takiej miłości.

10. Popierasz rasizm?
Nie. Wręcz przeciwnie - bardzo chciałabym mieć przyjaciółkę, która ma inny kolor skóry niż ja. Ciekawie jest poznać kogoś takiego, bo na pewno można by było się od niego dużo dowiedzieć o kulturze w jego kraju itp. 

11. Jakiej subkultury jesteś?
Żadnej. Nie lubię takiego podziału na tych i na tamtych i nigdy jakoś tak nie interesowałam się  subkulturami.

Nominowane przeze mnie blogi:
http://czytanie-i-ogladanie.blogspot.com/
http://myonlysecretlife.blogspot.com/
http://melblack-i-jej-milosc.blogspot.com/
http://ashena-czyta-recenzuje-poleca.blogspot.com/
http://www.onee-life.blogspot.com/
http://lunia-luniaa.blogspot.com/
http://cassie-i-ksiazki.blogspot.com/
http://abracadab-raaa.blogspot.com/
http://nat-natti.blogspot.com/
http://kate-kaatee.blogspot.com/
http://callonas.blogspot.com/

Pytania:
1. Co ciebie najbardziej denerwuje?
2. Jaki kraj chciałabyś odwiedzić?
3. Wolisz bransoletkę czy naszyjnik?
4. W jakie kolory najczęściej się ubierasz?
5. Masz jakąś ksywkę?
6. Wolisz morze czy góry?
7. Masz jakieś hobby?
8. Gdybyś mogła, co byś zmieniła w swoim charakterze?
9. Czego najbardziej się boisz?
10. Lubisz chodzić na piesze wycieczki?
11. Jakie cechy u drugiego człowieka cenisz najbardziej?

Oki to na tyle i pytanie na wieczorek: może być dzisiaj stosik książek (zdjęcie)? Bo mam kilka fajnych pozycji do przeczytania, może chcielibyście zobaczyć?

2 komentarze:

 1. GRATULUJE Nominacji ;p
  ja bym skoczyła <33

  www.kaarina-blog.blogspot.com
  Miło mi będzie jak zaobserwujesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też kocham zwierzaki <33 pozdrawiam i zapraszam do obserwowania mojego bloga i skomentowania ostatniego posta hania-blog-day.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!
Każdy, nawet najmniejszy na pozór ślad Twojej działalności na tym blogu znaczy dla mnie bardzo wiele - jest motywacją do dalszej pracy i działania, a czasami także do zmian i poprawy, więc dziękuję Ci za tę chwilę uwagi :)